golden paisley yemek takımı bir yılbaşı sofrasında sergileniyor.
Paisley yemek takımları, 200 yıllık bir geleneği sofranıza taşıyor.

1800’lü yıllarda Hindistan’dan dünyaya “şal deseni” olarak yayılan Paisley deseni, Bernardo olarak bizim için bundan çok daha fazlasını ifade ediyor.

Mesela paylaşmanın en güzel halini, dost kahkahaları, leziz yemekleri, hoş ve tadına doyulmaz sohbetleri… Ama hepsinden önemlisi, güzel bir yemek takımı ile süslenmiş sofranın etrafında bir arada olmanın karşı konulmaz büyüsünü hayatlarımıza katıyor.

200 yıldan uzun bir süredir farklı alanlarda kullanılan ve etnik görüntüsüyle içimizde samimi duygular uyandıran Paisley deseni, bu kez etnik köklerini royal porselenin inceliğiyle birleştiriyor ve Bernardo ailesinin en geniş yemek takımlarından ikisi olan Paisley kardeşleri zarif çizgileriyle süslüyor; Silver Paisley ve Golden Paisley.

Porselenin en mükemmel hali

Beyaz yüzeyinin detaylarında gizlenen ince, kabartma paisley desenleri ve onu saran gümüş ve altın rengi halkalarıyla göz alıcı sofralar hazırlamanızı garantileyecek Silver Paisley ve Golden Paisley 12 Kişilik Yemek Takımları, aynı zamanda Royal Bone China kalitesini de sofranıza taşıyacak.

Güzelliğinin yanı sıra saflığı, pürüzsüzlüğü ve kaliteli yapısı ile de uzun yıllar sizinle olacak dünyaca ünlü Royal Bone China’yı 200 yıllık bir geleneksellikle saran Golden Paisley Yemek Takımı ve Silver Paisley Yemek Takımı sayesinde mükemmeliğe her zaman çok yakınsınız.

100’er parçadan oluşan Silver Paisley ve Golden Paisley Yemek Takımlarının set içerikleri:

12 Adet Supla
12 Adet 27 cm Servis Tabağı
12 Adet 24,5 cm Servis Tabağı
12 Adet 16 cm Pasta Tabağı
12 Adet Ekmek Tabağı
12 Adet Çukur Tabak
12 Adet Komposto Kasesi
2 Adet Büyük Salata Kasesi
2 Adet Büyük Kayık Tabak
2 Adet Orta Boy Kayık Tabak
6 Adet Küçük Boy Kayık Tabak
1 Adet Çorba Tenceresi ve Kapağı
1 Adet Tuzluk
1 Adet Biberlik
1 Adet Sosluk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*